Ewoud Leendert van den Doel / Sara Tanis (F1000581)

Gezin: Ewoud Leendert van den Doel / Sara Tanis (F1000581)

getr. 11 mrt 1926

Gezinsinformatie    |    Media    |    Aantekeningen    |    Alles    |    PDF

  • Ewoud Leendert van den DoelEchtgenoot | Mannelijk
    Ewoud Leendert van den Doel

    Geboren  14 dec 1899  Nieuwe-Tonge, , Zuid-Holland, Netherlands Vindt alle personen met gebeurtenissen op deze locatie
    Overleden  14 mei 1982  Nieuwe-Tonge, , Zuid-Holland, Netherlands Vindt alle personen met gebeurtenissen op deze locatie
    Begraven     
    Getrouwd  11 mrt 1926  Herkingen, , Zuid-Holland, Netherlands Vindt alle personen met gebeurtenissen op deze locatie
    Vader  Johannes van den Doel | F1000006 Gezinsblad 
    Moeder  Leentje Kievit | F1000006 Gezinsblad 

    Echtgenote | Vrouwelijk
    Sara Tanis

    Geboren  25 nov 1902  Herkingen, , Zuid-Holland, Netherlands Vindt alle personen met gebeurtenissen op deze locatie
    Overleden  12 nov 2000  Sommelsdijk, Middelharnis, Zuid-Holland, Nederland Vindt alle personen met gebeurtenissen op deze locatie
    Begraven  17 nov 2000  Nieuwe-Tonge, , Zuid-Holland, Netherlands Vindt alle personen met gebeurtenissen op deze locatie
    Vader  Kommer Tanis | F1000599 Gezinsblad 
    Moeder  Arendje Vis | F1000599 Gezinsblad 

    Kind 1 | Vrouwelijk
    Leentje Arendje van den Doel

    Geboren     
    Overleden     
    Begraven     
    Partner  Jan Leendert Gebraad | F1000018 
    Getrouwd     

    Kind 2 | Vrouwelijk
    Arendje Leentje van den Doel

    Geboren  12 mrt 1929  Herkingen, , Zuid-Holland, Netherlands Vindt alle personen met gebeurtenissen op deze locatie
    Overleden  9 jun 1971  Rotterdam, , Zuid-Holland, Netherlands Vindt alle personen met gebeurtenissen op deze locatie
    Begraven    Nieuwe-Tonge, , Zuid-Holland, Netherlands Vindt alle personen met gebeurtenissen op deze locatie
    Partner  Teunis Jan Koppenaal | F1000020 
    Getrouwd     

    Kind 3 | Vrouwelijk
    Jannetje van den Doel

    Geboren     
    Overleden     
    Begraven     
    Partner  Derk Jan Ebbenhorst | F1000021 
    Getrouwd     

    Kind 4 | Mannelijk
    Kommer van den Doel

    Geboren  4 feb 1935  Herkingen, , Zuid-Holland, Netherlands Vindt alle personen met gebeurtenissen op deze locatie
    Overleden  17 mrt 2014  Dirksland, Zuid-Holland, Nederland Vindt alle personen met gebeurtenissen op deze locatie
    Begraven  21 mrt 2014  Nieuwe-Tonge, , Zuid-Holland, Netherlands Vindt alle personen met gebeurtenissen op deze locatie
    Partner  Angenietje Bertha Campfens | F1000019 
    Getrouwd  28 sep 1960  Nieuwe-Tonge, , Zuid-Holland, Netherlands Vindt alle personen met gebeurtenissen op deze locatie

  • Foto's
    200711 Boerderij Ewoud van den Doel verbrand 1
    200711 Boerderij Ewoud van den Doel verbrand 1
    In november 2007 ging de boerderij, die ooit in bezit was van Ewoud van den Doel, in vlammen op.
    200711 Boerderij van Ewoud van den Doel verbrand 2
    200711 Boerderij van Ewoud van den Doel verbrand 2
    Restanten van de voormalige boerderij van Ewoud van den Doel

    (Levens)Verhalen
    Krantenberichten
    Krantenberichten
    De kranten en het internet staan dagelijks vol met nieuwtjes. Soms gaan ze ook over een Van den Doel. De redactie verzamelt ze en wil er nog dolgraag meer van hebben.

  • Aantekeningen  Getrouwd:
    • Sara en Ewoud wonen eerst aan de St. Pietersweg te Battenoord in een boerderij die verkocht wordt aan Nillis Buijs. Ze gaan dan wonen aan de overzijde van de St. Pietersweg in de boerderij van de Kieviten. Ewoud is boer en bekleedt diverse functies in het verenigingsleven: Groene Kruis, Rode Kruis, brandweer, Oranjevereniging, polderbestuur enz. Verder is hij organist in de Nederlandse Hervormde Kerk te Nieuwe Tonge. Als zijn zoon Kommer de boerderij overneemt, gaat hij wonen aan de Julianastraat te Nieuwe Tonge.Bij de ramp worden de mensen in een busje van Battenoord naar Nieuwe Tonge vervoerd. Sara zit in het eerste busje en bereikt veilig de overkant.Als de tweede rit plaatsvindt, wordt de dijk onder hen weggeslagen. Achteraf blijkt, dat ze op de dijk van Battenoord veilig zouden zijn geweest.In de tijd dat koningin Juliana het rampgebied bezocht, was Ewoud wethouder van Nieuwe Tonge. Hij heeft hare majesteit de helikopter ingeholpen door haar een 'kontje te geven'.